Gimnazjum nr 124 Warszawa Białołęka

Strona Gimnazjum nr 124 w Warszawie, ul. Przytulna 3

OVERVIEW

The website gimnazjum.waw.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the better). We have crawled twenty pages within the web page gimnazjum.waw.pl and found one website referring to gimnazjum.waw.pl. We have unearthed one mass networking accounts linked to this website.

GIMNAZJUM.WAW.PL TRAFFIC

The website gimnazjum.waw.pl is seeing alternating amounts of traffic within the past the year.
Traffic for gimnazjum.waw.pl

Traffic ranking (by month) for gimnazjum.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for gimnazjum.waw.pl

LINKS TO GIMNAZJUM.WAW.PL

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty - Białołęka - Aktualności

WHAT DOES GIMNAZJUM.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gimnazjum.waw.pl Mobile Screenshot of gimnazjum.waw.pl Tablet Screenshot of gimnazjum.waw.pl

GIMNAZJUM.WAW.PL SERVER

I found that the main root page on gimnazjum.waw.pl took two thousand four hundred and ninety milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider gimnazjum.waw.pl not secure.
46.41.144.59

We identified that gimnazjum.waw.pl is weilding the Apache os.

Gimnazjum nr 124 Warszawa Białołęka

Strona Gimnazjum nr 124 w Warszawie, ul. Przytulna 3

PARSED CONTENT

The website states the following, "Zajęcia pozalekcyjne na rok szkolny 20172018." I analyzed that the web site stated " Rekrutacja do klasy pierwszej 20182019." They also stated " Zebranie informacyjne w SP 367. Zgłoszenie dziecka do szkoły-20182019 klasy IV-VII. Obwód Szkoły Podstawowej nr 367." The meta header had gimnazjum as the first search term. This keyword was followed by nr, 124, and numer which isn't as important as gimnazjum. The other words they uses is szkoła. białołęka is also included and could not be understood by web engines.

SEE OTHER WEB PAGES

Aktualności - SP1 w Wieliczce

Oddziały 2 - projekt edukacyjny. Pierwsze informacje dotyczące rekrutacji do naszej szkoły znajdują się tutaj, czyli na naszej stronie internetowej, w zakładce. Z poważaniem - Ilona Dziuba, dyrektor szkoły. Ostatni z rodu Piastów Dzień Patrona Szkoły Kazimierza Wielkiego. Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody.

Szkoła Podstawowa im. Ludzi Pojednania w Witnicy

00 w budynku SP1 przy ul. w Kostrzynie nad Odrą odbyła się Powiatowa Gimnazjada w piłce siatkowej dziewcząt. Szkoła Podstawowa nr 1 w Witnicy.

Gimnazjum we Władysławowie

Ul Jagiellońska 1b; 62-710 Władysławów tel.

Gimnazjum w Wojkowicach

Kuratorium OĹ wiaty w Katowicach. Komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z 11 sierpnia 2017 r. w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu gimnazjalnego oraz egzaminu maturalnego w 2018 roku. WIECZOREK POETYCKI â ZACZNIJ OD DZIĹ â.

Gimnazjum im. Jana Matejki w Zabierzowie

Zebrania odbędą się dnia 24 stycznia 2018 r. GimZa ITV - telewizja internetowa. Zapraszamy wszystkich rodziców na zebrania. Zebrania odbędą się dnia 24 stycznia 2018 r. Szkolny konkurs na wiersz, aforyzm, piosenkę o matematyce rozstrzygnięty! GimZa ITV czyli szkolna internetowa telewizja.